0
Váš košík je prázdný.

Aktuality


19.02.2023

ZNAČKA ESTIME ET SENS


PROČ JSME VYBRALI FRANCOUZSKOU KOSMETIKU ESTIME & SENS?

E&S kosmetika je:
BIO (certifikace Ecocert s označením Cosmebio),
účinná,
cenově dostupná
pro domácí péči i pro profesionály,
aromaterapeutická.
E&S značka:
je ohleduplná k životnímu prostředí,
má bohaté zkušenosti v oblasti BIO kosmetiky, synergie organických složek a jejich působení na pleť,
pečuje o své klienty (proto preferujeme prodej přes kosmetické salony a profesionální kosmetičky),
na týmu je znát, že tvoří s radostí a nadšením.

Zajímalo nás, co vedlo Yanna (zakladatele) k vytvoření značky E&S. Odpověď je: KVALITA A ÚČINNOST
3 principy, na kterých stojí výkum a vývoj našich produktů:

každý produkt má hlavní aktivní složku, pečlivě vybranou a naměřenou cíleně k dosažení řešení problému dané pleti,
každý produkt je vyvinut s ohledem na ostatní produkty v řadě, aby bylo dosaženo efektivní synergie působení aktivních složek jednotlivých produktů a tím dosaženo optimálních výsledků na pleti,
skladba, textura a vůně každého produktu je vyvinuta bez jakéhokoliv ústupku, za účelem plného uspokojení všech očekávání uživatele: viditelných výsledků na pokožce a potěšení z používání.

 

věříme, že sebevědomí a sebedůvěra, které jsou rozhodující k dosažení velkých věcí v životě člověka, přicházejí z obrázku o sobě samém a péče, kterou si dopřáváme;
věříme, že je možné prodávat výrobky vysoké kvality za rozumnou a férovou cenu, čímž vytváříme bezpečnou krásu a pohodu dostupnou pro všechny;
jsme naprosto přesvědčeni o ctnosti organických produktů jak v ohledu na kvalitu životního prostředí, tak pro naše zdraví;
jsme naprosto přesvědčeni, že organické produkty poskytují výsledky a opravdový prospěch pro jejich uživatele;
věříme, že je možné sloučit komerční vývoj a etiku, podnikání a respekt.

 

POTĚŠENÍ
Textura, vůně a balení….. používání jakéhokoliv našeho produktu by měla být jedinečná smyslová zkušenost; samotná péče o pleť – v salonu krásy nebo doma – zase rituál relaxace a potěšení. Estime&sens se hned na začátku rozhodla distribuovat produkty přes salony krásy a spa s vyškolenými profesionály za účelem garance osobní rady pro uživatele dle jejich potřeb. Estime&sens je nepřetržitě vedená k přístupu ke kosmetice zdravým rozumem, díky poradenství a svým produktům zajistit uživatelům očekáváné výsledky bez falešných slibů nebo požadavků na nadměrnou spotřebou.

Naše produkty jsou úmyslně cenově dostupné, aby umožnily co nejvíce ženám a mužům možnost pečovat o sebe a užít si kosmetiku vysoké kvality, bezpečnou a účinnou.

Navíc, jelikož naše produkty obsahují doplňující se aktivní ingredience, je nezbytné, aby cena umožnila uživatelům je zahrnout do své rutinní péče o pleť. Estime & sens podporuje své partnery a pomáhá jim s růstem v jejich podnikání, bez závazku a omezení.

BEZPEČNOST
Estime & sens produkuje jedině organické kosmetické produkty, které jsou schopny poskytnout veškerou garanci kvality a bezpečnosti pro naprostý klid v duši. Všechny naše produkty jsou certifikovány společností ECOCERT a mají označení COSMEBIO. Jsou vyvinuty a vyrobeny ve Francii a jsou striktně testovány.

ODBORNOST
Naše kvalifikace v kosmetologii a rozsáhlé zkušenosti v kosmetickém podnikání nám umožňují uvést všechny naše produkty na trh s ohledem na použití v profesionálních ošetřeních. Náš sortiment se používá v několika různých léčebných protokolech, pečlivě vyvinutých a vyučovaných týmem Estime & sens.

 

Yann Maurel Loré (zakladatel E&S)

 

10.06.2021

!!! MÁME PRO VÁS NOVINKU!!!

08.12.2019

NAŠE STUDIO

Ceníme profesionalismus, protože zaměstnáváme zkušené, kreativní a kompetentní lidi. Snažíme se poskytnout našim zákazníkům výsledky dle jejich očekávání. Naši specialisté se postarají nejlepším způsobem o Vaše zdraví a krásu.

10.05.2021

!!NOVĚ V NAŠEM STUDIU !!

!!NOVĚ V NAŠEM STUDIU MASÁŽE !! - zaručený relax